Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

Od poniedziałku, 13 maja, rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do tarnowskich przedszkoli publicznym. W 15 placówkach pozostało w sumie 98 miejsc.

nabór

W postępowaniu uzupełniającym będą przyjmowane dzieci z Tarnowa, które nie dostały się do wybranego przedszkola w  pierwszej rekrutacji oraz ewentualnie dzieci 2,5 letnie. W przypadku wolnych miejsc w już utworzonych grupach mogą być przyjmowane również dzieci spoza terenu miasta.

Rekrutacja będzie prowadzona w sposób tradycyjny (poza systemem elektronicznym). Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola publicznego rodzic powinien złożyć od 13 do 24 maja 2024 r. do godz. 15.00 w danym przedszkolu.

Terminy w postępowaniu uzupełniającym oraz wykaz przedszkoli, gdzie są wolne miejsca, znajdują się w załącznikach poniżej.

(mt)

terminy.pdf (190 kB)