Bezpłatne zabawy z angielskim - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Bezpłatne zabawy z angielskim

Filia nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie przy ul. Romanowicza 38 b, zaprasza najmłodszych (dzieci w wieku 6-9 lat) na kolejne bezpłatne zajęcia z wykorzystaniem języka angielskiego.

Plakat bezpłatnych "Zabaw z angielskim"

Ich uczestnicy tradycyjnie podzieleni zostaną na dwie grupy. Młodsza (uczestnicy w wieku 6-7 lat) rozpocznie zajęcia o godz. 15.30, starsza (8-9 lat) spotka się natomiast o godz. 16.30. Zabawy dla każdej z grup potrwają 45 minut, a poprowadzi je Weronika Stańczyk, od dwóch lat zawodowo ucząca języka angielskiego dzieci i młodzież.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 14 656 09 58 oraz pod adresem mailowym filia18@biblioteka.tarnow.pl.

- Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zostać nauczycielką, przekazywać wiedzę, kształtować młodego człowieka, towarzyszyć mu w procesie jego rozwoju. Lubię współpracować z dziećmi, odkrywać w nich talenty. To przynosi wiele radości i satysfakcji. Wierzę, że kształtowanie młodego pokolenia to coś bardzo ważnego! Prowadząc zajęcia staram się rozwijać zdolności językowe oraz motoryczne – mówi o sobie Weronika Stańczyk.