Komunikat Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczący sytuacji powodziowej. - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

W dniu 28 czerwca 2009 od godz. 13.00 w związku ze spadkiem poziomu wody w rzekach i potokach w granicach administracyjnych Miasta Tarnowa poniżej stanów ostrzegawczych, Prezydent Miasta Tarnowa odwołał podwyższoną gotowość dla Zespołu Zarządzania Kryzysowego Miasta oraz służb i instytucji realizujących zadania w systemie reagowania kryzysowego.

Od godz. 13.00 wszystkie służby miejskie przechodzą do monitoringu sytuacji oraz wykonywania swoich obowiązków w oparciu o informacje i potrzeby mieszkańców Tarnowa zgłaszane na ich wewnętrzne telefony alarmowe: Policja 997, Straż Pożarna 998, Pogotowie Ratunkowe 999, Straż Miejska 986 oraz (014) 621 14 25.