Możesz – pomóż - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Możesz – pomóż

Wszelka pomoc powodzianom jest bardzo potrzebna. Ludzie, którzy stracili dobytek życia, cieszą się z każdego gestu dobrej woli. Dlatego tarnowski samorząd, mając sygnały od osób chcących udzielić poszkodowanym pomocy materialnej lub w formie bezpłatnych usług, apeluje o zamieszczanie podobnych ofert pod adresem www.forum.tarnow.pl.

Prosimy o zgłaszanie się zarówno tych, którzy chcą pomóc powodzianom, jak i osób, które potrzebują pomocy.
Mowa przede wszystkim o nieodpłatnym przekazywaniu potrzebującym materiałów budowlanych, sprzętów gospodarstwa domowego, mebli, ubrań czy żywności trwałej, jak również o oferowaniu bezpłatnych usług np. pomocy przy remontowaniu mieszkań czy usług transportowych.
Wszystkie, zamieszczone na Forum Miasta Tarnowa zgłoszenia, zostaną ponadto przekazane pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Chodzi o to, aby trafiły one we właściwe miejsce przeznaczenia.