Spotkanie dla chorych ze stwardnieniem rozsianym - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Spotkanie dla chorych ze stwardnieniem rozsianym

Osoby zainteresowane problemami leczenia i rehabilitacji tego schorzenia powinny wziąć udział w spotkaniu, które zaplanowano na wtorek, 16 czerwca o godzinie 16.00. Odbędzie się ono w Sali nr 8 Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhamera 3.

Do udziału zaproszono dr Joannę Woyciechowską – specjalistę neurolog, która od lat pracuje z osobami chorymi na stwardnienie rozsiane oraz dr Barbarę Pater – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.
Dr Joanna Woyciechowska jest ponadto autorką książki pt. „Sobie Moc” – przewodnika dla wszystkich borykających się z tym problemem.