Znamy „Najlepszych z najlepszych” - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Znamy „Najlepszych z najlepszych”

Dziś o godzinie 17.00 w Mościckim Centrum Kultury, odbędzie się II Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego 2008/2009. Nagrodzeni zostaną uczniowie z najwyższymi średnimi na świadectwach. Jest ich w sumie ponad sześćdziesięciu.

Wyróżnieni zostaną młodzi ludzie z tarnowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do nich, oraz ich Rodziców i Wychowawców, Władze Miasta zwrócą się ze specjalnymi słowami podziękowania i życzeniami dalszej owocnej pracy.
„W Tarnowie każdego dnia uczy się około czterdziestu tysięcy osób. Wśród nich zdecydowana większość to uczniowie tarnowskich szkół różnych typów i poziomów kształcenia, najwięcej – miejscowych szkół ponadgimnazjalnych. To oni stanowią o potencjale i sile naszego miasta. Na Nich liczymy. Bo mądre inwestowanie w edukację jest dobrym kierunkiem w przyszłość” – podkreśla Prezydent Ryszard Ścigała.