Tanecznym krokiem do Europy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tanecznym krokiem do Europy

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w najbliższy wtorek 30 kwietnia na tarnowski rynek. O godz. 19 rozpocznie się tam wydarzenie „Tanecznym Krokiem do Europy”. Tarnowianie w tanecznych rytmach celebrować będą dwudziestą rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

"Tanecznym krokiem do Europy"

Impreza będzie miała charakter rodzinny i przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym polskie i zagraniczne przeboje, które zapewnią doskonałą atmosferę do tańca. Zabawę poprowadzi krakowski duet M@MS (DJ i Wodzirej). Dodatkowo, na uczestników czekać będą pokazy taneczne w wykonaniu formacji ze Studia Tańca Honorata.

Organizatorem trzygodzinnego wydarzenia finansowanego z budżetu miasta Tarnowa jest Tarnowskie Centrum Kultury we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa. Wstęp bezpłatny.